Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Od 3 stycznia 2022 r. siedemnaścioro dzieci rozpoczęło swoją przygodę w Gminnym Żłobku w Żabnie. Przedsięwzięcie to miało miejsce dzięki uzyskaniu dotacji celowej w ramach Resortowego Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat „MALUCH+ 2021” w ramach Modułu 1b.

Zadanie pn. „Prace inwestycyjne i remontowe w Żłobku wraz z przebudową placu zabaw-utworzenie 17 nowych miejsc opieki w Żłobku w Żabnie” zostało dofinansowane ze środków Budżetu Państwa z programu Maluch + 2021.

Wartość inwestycji w ramach programu wyniosła 571.035,00 zł, w tym wartość dofinansowania w wysokości 80% tj. 456.828,00 zł oraz wkład własny Gminy w wysokości 20% tj. 114.207,00 zł.

Z programu Maluch + została  dofinansowana wymiana windy towarowej przeznaczonej do przewożenia posiłków dla dzieci, montaż placu zabaw z odpowiednią nawierzchnią i odgrodzeniem od części przedszkolnej. Ponadto w ramach programu sfinansowano remont nowo utworzonej sali, która została doposażona w nowe meble, zabawki, sprzęty dydaktyczne  oraz zamontowano w oknach nowoczesne żaluzje fasadowe.

   
Liczba odsłon: 776
Autor: ZOSSiP
« powrót
Archiwum:
Gminny Program Rewitalizacji na lata 2023-2030 - KONSULTACJE
Biuletyn Informacji Publicznej
2024 Wybory Samorządowe
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Pomoc dla Ukrainy
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.