Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Przez ostatnie 4 tygodnie uczniowie naszej szkoły angażowali się w przeprowadzaną  w tym czasie innowację pedagogiczną:

„Dzień Ziemi – działamy na rzecz promowania świadomości ekologicznej”.

 Adresatami innowacji byli  uczniowie klas IV–VIII szkoły podstawowej. Czas realizacji innowacji obejmował okres od 25 marca do 22 kwietnia 2021 r. Wszystkie przeprowadzane zadania miały przybliżyć uczniom zasady funkcjonowania otaczającego  ich świata przyrody w oparciu o własne doświadczenia  i przeżycia.

Przygotowanie i przeprowadzenie innowacji inspirowane było chęcią zmotywowania uczniów do pogłębienia ich świadomości dotyczącej wpływu działań człowieka  na stan środowiska przyrodniczego oraz zaangażowanie w pracę  wspólnoty szkoły poprzez  podejmowane działania.

W każdym tygodniu młodzież realizowała inne zadania z 4 bloków tematycznych.  Za wszystkie działanie podjęte w ramach realizacji celu uczniowie otrzymywali punkty od 1 do 10. Przez cały okres trwania innowacji gromadzili swoje punkty, które wkrótce będą mogli wymienić na nagrody. Godny uznania był  aktywny udział naszych uczniów, ich zaangażowanie w działania. Młodzież wykazała się wyobraźnią, licznymi talentami, zdolnościami, a przede wszystkim chęcią do pracy.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy pomagali w realizacji innowacji pomimo trudnego do realizacji czasu  i przyczynili się do tego, że innowacja zakończyła się sukcesem,  w szczególności Pani Dyrektor i Rodzicom.

Poniżej pragniemy zaprezentować najciekawsze z przygotowanych przez naszych uczniów prac (plastycznych, graficznych, prezentacji multimedialnych oraz literackich)

Liczba odsłon: 706
Autor:
« powrót
Archiwum:
Gminny Program Rewitalizacji na lata 2023-2030 - KONSULTACJE
Biuletyn Informacji Publicznej
2024 Wybory Samorządowe
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Pomoc dla Ukrainy
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.