Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Miło nam poinformować, iż miejscowość Łęg Tarnowski wzbogaciła się o nową infrastrukturę turystyczną. Została także wyznaczona trasa nordic-walking. Środki na  tę inwestycję pochodzą z funduszy unijnych, a beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Łęgu Tarnowskiego, które pozyskało wsparcie finansowe za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia Zielony Pierścień Tarnowa. Koszty całkowite inwestycji wyniosły 62 500 zł, a umowę na dofinansowanie podpisywali w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego pani prezes Barbara Lichorobiec oraz pan wiceprezes Mieczysław Czosnyka.

Nowopowstała infrastruktura to nie tylko miejsce wypoczynku, to także punkt informacyjny oraz oznakowanie trasy nordic-walking.

Stowarzyszenie Przyjaciół Łęgu Tarnowskiego bardzo dziękuje za zaangażowanie w realizację tego projektu burmistrz Żabna pani Marcie Herduś oraz pracownikom urzędu, a także panu  sołtysowi i radnemu Łęgu Tarnowskiego Robertowi Trybie, radnej, pani Magdalenie Kardaś-Olesińskiej oraz panu Andrzejowi Szegdzie.  Współpraca wszystkich tych osób przyczyniła się do sukcesu jakim jest zwiększenie ogólnego dostępu do infrastruktury rekreacyjnej w naszej gminie.

 

 

Liczba odsłon: 1363
Autor:
« powrót
Archiwum:
Gminny Program Rewitalizacji na lata 2023-2030 - KONSULTACJE
Biuletyn Informacji Publicznej
2024 Wybory Samorządowe
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Pomoc dla Ukrainy
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.