Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Towarzystwo Przyjaciół Żabna wspólnie z samorządem Żabna podjęło się wydania publikacji historyczno- promocyjnych dotyczących gminy. Wsparcie na realizację projektu stowarzyszenie otrzymało z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Efektem projektu jest trzecia część „Żabnoviana” autorstwa Pawła Domańskiego. Dodatkowo zrealizowano pomysł na książkę kulinarną, prezentująca przepisy zebrane na terenie gminy Żabno. Wydawnictwa uzupełniają jeszcze dwie mniejsze książeczki. Pierwsza dotyczy samej gminy i jest kompaktową jej prezentacją. Drugą stanowi zbiór bajek Katarzyny Smolik. Co więcej w projekcie znalazło się miejsce na krótki film prezentujący gminę.

Towarzystwo Przyjaciół Żabna zawnioskowało o kwotę 50 tys. zł i taką też została im przyznana przez Lokalna Grupę Działania Zielony Pierścień Tarnowa. Wszystkie wydawnictwa ujęte w projekcie mają charakter promocyjny i wydane są w partnerstwie z gminą Żabno i Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja pn. „Poprawa oferty spędzania wolnego czasu poprzez budowę placu zabaw w miejscowości Siedliszowice” mająca na promocję gminy Żabno oraz LGD Zielony Pierścień Tarnowa poprzez opracowanie, wydanie publikacji i materiałów oraz filmu dotyczących obszaru realizacji LSR, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.


 

Liczba odsłon: 926
Autor:
« powrót
Archiwum:
Gminny Program Rewitalizacji na lata 2023-2030 - KONSULTACJE
Biuletyn Informacji Publicznej
2024 Wybory Samorządowe
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Pomoc dla Ukrainy
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.