Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W Siedliszowicach powstał właśnie nowy, nowoczesny plac zabaw dla dzieci i młodzieży. Środki na jego budowę pochodzą z funduszy unijnych. Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie „U Tatara”, które pozyskało środki w wysokości 114 tys. złotych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Zielony Pierścień Tarnowa z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Nowa infrastruktura została usytułowana w sąsiedztwie Domu Ludowego w Siedliszowicach i jest dosyć imponująca. Najmłodsi do dyspozycji będą mieć huśtawki, zjeżdżalnie, domki do zabawy, ci nieco starsi mogą skorzystać z urządzeń fitness i zadbać o swoją kondycję. Co ciekawe na placu zabaw została zainstalowana ścianka, w której możemy się sfotografować z charakterystyczną dla tej miejscowości postacią Tatara. A żeby tego było mało skorzystać możemy również z lunety, w której wyświetlane są także multimedia. Plac zabaw został ukończony tuż przed zakończeniem roku, jest ogólnodostępny i gotowy na użytkowanie.

  

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja pn. „Poprawa oferty spędzania wolnego czasu poprzez budowę placu zabaw w miejscowości Siedliszowice” mająca na celu poprawę spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży z terenu LSR poprzez budowę ogólnodostępnego placu zabaw w miejscowości Siedliszowice, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Liczba odsłon: 1258
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Gminny Program Rewitalizacji na lata 2023-2030 - KONSULTACJE
Biuletyn Informacji Publicznej
2024 Wybory Samorządowe
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Pomoc dla Ukrainy
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Internet gov
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.